Max Gangl *
(Mauthen/Kärnten 1946 geb.) 6 Radierungen aus der Serie Wiener Cafehaus, signiert Max Gangl, datiert 89, jeweils die Nr.55/100, 12,5 x 17,5 cm, Cafe Central, Cafe Dommayer, Cafe Museum, Cafe Landtmann, Cafe Schwarzenberg und Herr Ober, ohne Rahmen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 15:41
- Vyvolávací cena:
Max Gangl *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 15:41 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |