Čís. položky 5

Siegfried Norbert Amersdorfer

Siegfried Norbert Amersdorfer - Umění, starožitnosti, šperky

(geb. 1920 Innsbruck, tätig in Tirol) Morgendämmerung, signiert, datiert S. N. Amersdorfer, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 24 x 29 cm, Passerpartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

27.10.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Siegfried Norbert Amersdorfer

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 27.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 13.10. - 27.10.2014