Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015941/0028

Paul Flora *

(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Druckgrafik, "Großes Zierhuhnschloss", handsigniert Flora, Passepartout Ausschnitt 33 x 47,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.02.2018 - 15:43

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:

Paul Flora *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.02.2018 - 15:43
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 31.01. - 07.02.2018