Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Friedrich Friedländer

Friedrich Friedländer - Starožitnosti, Obrazy

(Kohljanowitz 1825-1901 Wien) Zwei Bauern beim Wirtshaustisch, signiert Friedlänger, Aquarell auf Papier, 20 x 17 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

14.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Friedrich Friedländer

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 14.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.10. - 14.10.2014