Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 093-072074/0000

Wilhelm Schückel *

(Braunau am Inn 1887-1964; tätig in Ebensee und Traunsee)"Liesertal in Kärnten?", signiert Schückel, Aquarell mit Weißhöhung auf Papier, Ausschnitt 39 x 39 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.02.2018 - 16:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Wilhelm Schückel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.02.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 31.01. - 07.02.2018