Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) Ansicht vom Graben zum Stephansdom, Radierung in Farbe, signiert Robert Kasimir38 x 34 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
15.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Robert Kasimir *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 04.10. - 15.10.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,- -
Vyvolávací cena: