Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 316

Otto Rudolf Schatz *

Otto Rudolf Schatz * - Podzimní aukce

(Wien 1901-1961) "Erotische Darstellung", rechts unten monogrammiert ORS, Radierung, PassepartoutAusschnitt ca. 12 x 15 cm, verglast, gerahmt (CW) Ruf 300

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.11.2014 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Otto Rudolf Schatz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 05.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 05.11.2014