Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 216

Ludwig Heinrich Jungnickel *

Ludwig Heinrich Jungnickel * - Podzimní aukce

(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Raubkatze", rechts unten signiert L. H. Jungnickel, Mischtechnik auf Papier, ca. 27 x 36 cm, Blattrand etwas fleckig, Passepartout, Wechselrahmen (CW) Ruf 900

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.11.2014 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Ludwig Heinrich Jungnickel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 05.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 05.11.2014