Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 198

Josef Kränzle

Josef Kränzle - Podzimní aukce

(Wien 1874-1937) "Blumenmädchen beim Winterspaziergang", rechts unten signiert J. Kränzle, Grisaillemalerei auf Papier, ca. 34 x 25 cm, etwas stockfleckig, verglast, gerahmt (CW) Ruf 280

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.11.2014 - 14:00

Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 800,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Josef Kränzle

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 05.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 05.11.2014