Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 143

Josef Eidenberger *

Josef Eidenberger * - Podzimní aukce

(Goisern 1899-1991 Niederwaldkirchen) "Landhaus", links unten signiert J. Eidenberger, Öl auf Leinwand, ca. 30 x 42 cm, Passepartout, gerahmt (CW) Ruf 600

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

05.11.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Josef Eidenberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Podzimní aukce
Datum: 05.11.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 27.10. - 05.11.2014