Orlik Emil (Praha 1870 - 1932 Berlín)
Konvolut 4 grafických listů; Sekáč, signováno a datováno vpravo dole tužkou Orlik 97, lept/papír, 8 x 5 cm, zahnědlý papír a skvrny na okrajích listu; V divadle, signováno vpravo dole tužkou Orlik, lept a suchá jehla/papír, 20 x 13 cm; Trh v Grodku, nesignováno, akvatinta/papír, 7,5 x 14 cm, poškozeno; Západ slunce, signováno vpravo dole tužkou Orlik, lept/papír, 20 x 4 cm, lehce poškozeno (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 5.500,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |