Čís. položky 191-022920/0015

Anonymer Künstler Ende 19. Jahrhundert

Anonymer Künstler Ende 19. Jahrhundert - Umění, starožitnosti, šperky

Franziskanerplatz in Graz, datiert 1882, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 22,5 x 15,5 m, Passepartout, verglast, in schwarzem Profilholzrahmen, bestoßen, abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

05.02.2018 - 15:35

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 05.02.2018 - 15:35
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.01. - 02.02.2018