Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022747/0006

Künstler Mitte 20. Jahrhundert

rückseitig beschriftet Venezia Panorama, signiert FR. Borse XI 52, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 19,5 x 28,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.02.2018 - 15:39

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2018 - 15:39
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.01. - 02.02.2018