Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022804/0019

Eduard Schöttle

Eduard Schöttle - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(geb. 1905) "Attersee mit Blick auf Seewalchen, handsigniert Eduard Schöttle, Mischtechnik/Papier, Bildausschnitt 33,5 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen, Glas gebrochen

Expert: Friedrich Reinbacher

05.02.2018 - 15:48

Vyvolávací cena:

Eduard Schöttle

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 05.02.2018 - 15:48
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.01. - 02.02.2018