Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-111202/0000

Constantin Damianos *

(Wien 1869-1953 Graz, Studium an der Wiener Akademie, Mitglied Wiener Künstlerhaus) Dorfkirche, signiert C. Damianos, Aquarellstudie auf Papier, Bildausschnitt 25 x 38 cm, Passepartout, verglast, grahmt, fleckig, Rahmen abgerieben WARE AUS PRIVATBESITZ

Expert: Friedrich Reinbacher

05.02.2018 - 16:09

Dosažená cena: **
EUR 22,-
Vyvolávací cena:
EUR 10,-

Constantin Damianos *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2018 - 16:09
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.01. - 02.02.2018