Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022730/0003

Schreibtischgarnitur 1. Drittel 20. Jahrhundert

aus weiß/schwarz geädertem Marmor, 3-teilig, vollplastisch figural geziert, 41,5 x 22 cm, Alters- und Gebrauchsspuren, fleckig, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

05.02.2018 - 16:28

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2018 - 16:28
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.01. - 02.02.2018