Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022393/0011

Monogrammist Ende 20. Jahrhundert

Landhaus Keller in der Schmidgasse, undeutlich monogrammiert, Tusche/Aquarell auf Papier, mit Deckweiß gehöht, Bildausschnitt 37 x 21,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

05.02.2018 - 16:44

Vyvolávací cena:
EUR 20,-

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 05.02.2018 - 16:44
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.01. - 02.02.2018