Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 322

Goeschl Roland (Salzburg 1932 - 2016 Vídeň)

Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Goeschl 68, serigrafie/papír, 39 x 28,5 cm, lehce poškozeno (Šm)

10.03.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 3.500,-
Odhadní cena:
CZK 4.500,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 10.03.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 03.03. - 10.03.2018