Balcar Jiří (Kolín 1929 - 1968 Praha)
Společnost, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jiří Balcar 68, vlevo dole číslováno 5/8, lept a měkký kryt/papír, 49,5 x 32,5 cm, poškozené okraje listu (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 18.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |