Středoevropský malíř 1. čtvrtiny 20. století
Zlatá ulička na Hradčanech, signováno vlevo dole (signatura neidentifikována), datováno 1914, pastel/papír fixovaný na plátně, 61 x 80 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |