Čís. položky 278

Středoevropský malíř 1. čtvrtiny 20. století

Zlatá ulička na Hradčanech, signováno vlevo dole (signatura neidentifikována), datováno 1914, pastel/papír fixovaný na plátně, 61 x 80 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

10.03.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 24.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 10.03.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 03.03. - 10.03.2018