Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-091581/0097

Wiener Teller,

Silber, rund fassoniert, rand mit plastisch floralem Dekor, Wappengravur, Dm. 27 cm, Gewicht 620 g, Meisterzeichen J. C. Klinkosch, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, Druckstellen, (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

24.01.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Wiener Teller,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 24.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.01. - 24.01.2018