Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 248

Kriehuber Josef (Vídeň 1801 – 1876 Vídeň)

Eduard Clam-Gallas a důstojníci 8. kyrisnického pluku, litografie/papír, 52 x 77 cm, poškozeno, pasparta, sklo, rám (Šm)

10.03.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 10.03.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 03.03. - 10.03.2018