Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 245

Havránek Bedřich (Praha 1821 - 1899 Praha)

Studie zídky, nesignováno, vpravo dole značeno pozůstalostním razítkem, tužka a barevné tužky/papír, 28 x 41 cm, pasparta (Šm)

10.03.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
Odhadní cena:
CZK 9.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 10.03.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 03.03. - 10.03.2018