Grund Norbert (1717-1767)
Před hořícím městem, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 23,5 x 33,5 cm, rám (Šm)
Přiložen odborný posudek PhDr. Jana Kříže
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 340.000,-
CZK 250.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 160.000,-
Grund Norbert (1717-1767)
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |