Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035917/0008

Charels Leandre

(Champsecret 1862-1934 Montmartre) Karikatur eines Monarchen, signiert unten links: Leandre, Bleistift, Aquarell auf Papier, ca. 49 x 35 cm, Knick- und Rissstelle, Passepartout, ungerahmt

Provenienz: aus Sammlung Pabst

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

25.01.2018 - 15:00

Vyvolávací cena:

Charels Leandre

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.01. - 25.01.2018