Čís. položky 195-036193/0002

K. Zizler

(Österreichisch um 1910/20) Mirabellgarten gegen Festung Hohensalzburg, signiert unten links K. Zizler, Öl auf Leinwand, ca. 23 x 29 cm, Rahmen abgerieben

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

25.01.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

K. Zizler

+43-662-87 16 71-49

gerhard.gafko@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 25.01.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.01. - 25.01.2018