Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 112

Havelka Roman (Jemnice 1877 - 1950 Znojmo)

Havelka Roman (Jemnice 1877 - 1950 Znojmo) - Výtvarné umění

Motiv od Dyje, signováno vpravo dole Rom. Havelka, olej/karton, 26 x 37,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)

10.03.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Výtvarné umění
Datum: 10.03.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40
Prohlídka: 03.03. - 10.03.2018