Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Monogrammist R. G. G um 1900

Monogrammist R. G. G um 1900 - Starožitnosti, Obrazy

Die Heilige Familie unter gotischen Bögen, monogrammiert, datiert R. G. G. 1895, Öl auf Leinwand, 152 x 91 cm, Leistenrahmung, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Monogrammist R. G. G um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 07.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.10. - 07.10.2014