Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Franz Brenner *

Franz Brenner * - Kunst, Antiquitäten & Schmuck

(Wien 1873-1945) "Stadtkirche", rechts unten signiert F Brenner, Aquarell auf Papier, ca. 28 x 19 cm, Rissstelle, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

29.10.2014 - 14:00

Vyvolávací cena:

Franz Brenner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten & Schmuck
Datum: 29.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 20.10. - 29.10.2014