Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Josef Hahn

Josef Hahn - Kunst, Antiquitäten & Schmuck

(München 1839-1906) "Flusslandschaft mit Brücke", links unten signiert J. Hahn, Öl auf Karton, ca. 17 x 25 cm, gerahmt (CW)

Lit.: Münchner Maler im 19. Jh., Bd. 1, München 1982, S. 84, Abb. 126

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

29.10.2014 - 14:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Hahn

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten & Schmuck
Datum: 29.10.2014 - 14:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 20.10. - 29.10.2014