Caroline von Moro
(1815-1885) zugeschrieben "Damenbildnis", Aquarell mit Weißhöhung auf Papier, 23 x 18,5 cm, gerahmt, verglast, Provenienz: Nachlass Moro Viktring
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
08.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Caroline von Moro
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 01.10. - 08.10.2014 |