Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 240

Paul Flora *

Paul Flora * - Umění, starožitnosti, šperky

(Glurns 1922-2009 Innsbruck) "Ohne Titel", signiert Flora, die Nr.74/350, Radierung, coloriert, 19,5 x 24 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

08.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Paul Flora *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.10. - 08.10.2014