Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 26

Hilde Frodl *

Hilde Frodl * - Umění, starožitnosti, šperky

(Graz 1911-1979 Klagenfurt) "Tagliamento", signiert H. Frodl, datiert 70, betitelt, Aquarell auf Papier, Ausschnitt 45 x 63,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Doris Ebner Doris Ebner

doris.ebner@dorotheum.at

08.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hilde Frodl *

doris.ebner@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 08.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 01.10. - 08.10.2014