Brillantohrclips
Gold Weißgold 585 Altschliffbrillanten, zus. ca. 2,2 ct, 6,7 gøg6
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
13.10.2014 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-
Brillantohrclips
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 13.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.10. - 11.10.2014 |