Ernst Fuchs *
(Wien 1930 geb.) "Jesus Pantokrator" Anhänger, Gold 750, Relief, auf der Rückseite im Guss gestempelt "Ernst Fuchs" Nr. 414, 49,3 gøG49
13.10.2014 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Ernst Fuchs *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 13.10.2014 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.10. - 11.10.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Položky z jiných aukcí
- Kaiser Karl I. von Österreich- Fotoalbum türkische Armee im 1. Weltkrieg,
- Südseekulturperlen Ring Tahiti
- Barocke Eisentüre, 17. Jahrhundert
- Buddha Shakyamuni, Thailand, Rattanakosin, 19. Jh.,