Čís. položky 9999

Eugen OS(S) WALD *

Eugen OS(S) WALD * - Moderní tisky

(Stuttgart 1879 - 1960 München) "Bauer am Heimweg, mit Hund und Schafe" rückseitig monogrammiert: EO 61, Öl auf Leinwand, ca. 70 x 106 cm, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

09.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Eugen OS(S) WALD *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 09.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.10. - 09.10.2014