Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ernst FUCHS *

Ernst FUCHS * - Moderní tisky

(Wien 1930 geb.) "Negligé - 1968" unten rechts signiert, rückseitig Galeriestempel und Beschriftung, kolorierte Farblithografie E. A., Plattengröße ca. 25 x 14,5 cm, Passepartout, verglast, vergoldeter Rahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

09.10.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Ernst FUCHS *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 09.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.10. - 09.10.2014