Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999 #

Herbert STEJSKAL *

Herbert STEJSKAL * - Moderní tisky

(Salzburg 1940 - 2012) "Ohne Titel" rückseitig unten rechts monogrammiert und datiert: H. S. (19)87, Acryl auf Leinwand, 120 x 145 cm, Alurahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

09.10.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Herbert STEJSKAL *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Datum: 09.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.10. - 09.10.2014