Košvanec Vlastimil (Praha 1887 - 1961 Praha)
Odpočinek, signováno vpravo dole Košvanec, olej/překližka, 100 x 119 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
10.03.2018 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |