Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Oliver Clare

Oliver Clare - Antiquitäten & Bilder

(ausgestellt R. A.1883) Früchtestillleben, signiert Oliver Clare, Öl auf Karton, 30 x 24,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

30.09.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Oliver Clare

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 30.09.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.09. - 30.09.2014