Čís. položky 7000

A. KOLBE

A. KOLBE - Umění, starožitnosti, šperky

(Deutsch, Ende 19. Jhdt) "Dame beim Lautestimmen" unten rechts signiert: A. Kolbe, Öl auf Leinwand, ca. 68x 40 cm, Krakelee, minimale Farbfehlstellen, vergoldeter masseverzierter Rahmen, beschädigt

02.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

A. KOLBE

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.09. - 02.10.2014