Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-044601/0005

Altschliffdiamant Kragenknöpfe

Gold 585, tlw. emailliert, Perlmutteinlagen, österr. Einfuhrpunze 1902-19222,2 gøx

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

02.02.2018 - 15:07

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Taschenuhren
Datum: 02.02.2018 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.01. - 01.02.2018