Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Verena GRANDOSEK-VERLI

Verena GRANDOSEK-VERLI - Umění, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1976 - 2001 Spanien)"Der Schatten" unten rechts signiert und datiert: Verli (19)95, Acryl auf Industriekarton, ca. 72 x 102 cm, Leistenrahmen

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

Verena GRANDOSEK-VERLI

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.09. - 02.10.2014