Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Carl Ludwig LORECK *

Carl Ludwig LORECK * - Umění, starožitnosti, šperky

(München 1898 - 1991 Feldafing) "Der blühende Wandrand" unten rechts signiert, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 50 cm, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

02.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Carl Ludwig LORECK *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.09. - 02.10.2014