Čís. položky 7000

Blumenverkäuferin, Fa. Augarten Wien, 20. Jhdt.

Blumenverkäuferin, Fa. Augarten Wien, 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

Entwurf um 1750, Porzellan, weiß, unterglasurblaue Firmenmarke, Modellnr. 1008, Höhe ca. 23 cm

Expert: Margit Palka Margit Palka

02.10.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 02.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.09. - 02.10.2014