Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Künstler 18. Jh.

Künstler 18. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Möbel

Christus mit der Dornenkrone Öl auf Leinen 52 x 41 cm. gerahmt, Altersspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.10.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 18. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 01.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 20.09. - 01.10.2014