Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

John L. Eastman

John L. Eastman - Kunst, Antiquitäten und Möbel

"Women" Lithographie in Farbe signiert John L. Eastman, datiert 1979, beschrieben, Passep. Ausschnitt ca. 57,5 x 19 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:

John L. Eastman

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 01.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 20.09. - 01.10.2014