Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 28

Karl Jirak

Karl Jirak - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Oplonitz 1897-1982 Bruck/Mur, Studium an der Akademie der Bildenden Künste Agram), Obersteirische Landschaft, signiert, datiert Jirak K 1969Aquarell/Deckweiß auf Papier, Blattgröße 49,5 x 69 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

06.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Karl Jirak

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.09. - 06.10.2014