Čís. položky 3

2 Gliederpuppen

2 Gliederpuppen - Umění, starožitnosti, šperky

1. Drittel 20. Jahrhundert, tlw. Armand Marseille, bemalte Porzellanköpfe mit Kurbelaugen, Kompositionskörper, bekleidet, Größe 23 und 34 cm, Altersspuren, tlw. beschädigt

Expert: Friedrich Reinbacher

06.10.2014 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

2 Gliederpuppen

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80 23
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 22.09. - 06.10.2014