Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 8

Invar

Invar - Klenoty

Herrentaschenuhr, Rosegold 585 vergoldetes Ankerwerk Nummer 200190, Kompensationsunruh, Breguetspirale, Emailzifferblatt, arabische Zahlen, kleine Sekunde, moosguillochiertes Savonettegehäuse Nummer 119537, Gravurspiegel, österr. Einfuhr punze 1902-1922, Durchmesser ca. 53 mm, 115 gøx

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

09.10.2014 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Invar

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 09.10.2014 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.09. - 08.10.2014